Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Manken Ece Gürsel, dün Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu. Programın ilerleyen dakikalarında Seda Sayan'ın söylediği "Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var" sözü sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Bilal Özcan, Ece Gürsel'e "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Ece Gürsel ise Bilal Özcan'a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti." yanıtını verdi.

'BAKTIN ADAMIN GENLERİ GÜZEL, YAP ÇOCUĞU NE VAR!'

Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ise sosyal medyada tepkilere neden oldu:

"Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyosunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?"
İŞTE O ANLAR ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/yuh-artik-seda-sayan-sperm-bankasi-da-neymis-ne-insaat-iscileri-var
Tavanda elektrik işiyle uğraşıyordu, merdivenin üstünde kafası yukarı bakacak şekilde kendisini ayarlamış işine devam ediyordu.Sonrasında Elektrik akımına kapılıp merdivenden yere düşen ustaya yanında
Tavanda elektrik işiyle uğraşıyordu, merdivenin üstünde kafası yukarı bakacak şekilde kendisini ayarlamış işine devam ediyordu.Sonrasında Elektrik akımına kapılıp merdivenden yere düşen ustaya yanındaki şahsın sorduğu soruyla sosyal medyayı sallayan adamı izliyoruz.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/elektrik-carpan-adama-sordugu-soru-sosyal-medyayi-salladi
Reklamlar
Erzincan'ın Refahiye ilçesinde güvenlik güçlerinin "teslim ol" çağrısına ateşle karşılık veren bir teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon Anadolu Ajansı ekibi tarafından görüntülendi. Bir istih
Erzincan'ın Refahiye ilçesinde güvenlik güçlerinin "teslim ol" çağrısına ateşle karşılık veren bir teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon Anadolu Ajansı ekibi tarafından görüntülendi. Bir istihbaratı değerlendiren komando birlikleri ve jandarma özel harekat (JÖH) timlerinin Refahiye ilçesi Söğütlü köyü Koç mezrası kırsalında dün başlattığı operasyon sürüyor. Güvenlik güçlerinin uyarı ateşi sonrası sığınaktan çıkıp güvenlik güçlerine ateş açan bir terörist, yaşanan çatışmada ölü olarak ele geçirildi. Çatışma sonrası, bölge bir savaş uçağı tarafından da bombalandı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/mehmetcik-in-teroristlerle-anbe-an-catisma-ani-boyle-goruntuledi
Hakan bey programında kameramanın hayvan sevgisi istifa ettirdi. Canlı yayında programda hayvanlar ile ilgili bir sohbet başlamıştı, konuklardan birisi baktığı hayvanı işi olduğu zamanlarda pansiyona
Hakan bey programında kameramanın hayvan sevgisi istifa ettirdi. Canlı yayında programda hayvanlar ile ilgili bir sohbet başlamıştı, konuklardan birisi baktığı hayvanı işi olduğu zamanlarda pansiyona bıkrakıyorum dedi ve buna yayını çeken kameraman mutlu hanım tepki gösterdi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/canli-yayinda-kameramanin-istifa-ettigi-an
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın