Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Manken Ece Gürsel, dün Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu. Programın ilerleyen dakikalarında Seda Sayan'ın söylediği "Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var" sözü sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Bilal Özcan, Ece Gürsel'e "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Ece Gürsel ise Bilal Özcan'a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti." yanıtını verdi.

'BAKTIN ADAMIN GENLERİ GÜZEL, YAP ÇOCUĞU NE VAR!'

Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ise sosyal medyada tepkilere neden oldu:

"Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyosunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?"
İŞTE O ANLAR ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/yuh-artik-seda-sayan-sperm-bankasi-da-neymis-ne-insaat-iscileri-var
Ankara Mamak'ta az önce çekilen görüntüler. Şiddetli yağmur sele neden oldu, araçlar sele kapıldı. Araçların sele kapıldığı an be an böyle görüntülendi, yoğun yağmur yağışı biranda heryeri suyla kapla
Ankara Mamak'ta az önce çekilen görüntüler. Şiddetli yağmur sele neden oldu, araçlar sele kapıldı. Araçların sele kapıldığı an be an böyle görüntülendi, yoğun yağmur yağışı biranda heryeri suyla kapladı herkes zor anlar yaşadı. Çok sayıda araç zarar gördü, o anlar cep telefonu kameralarına böyle yansıdı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ankara-da-herkesi-saskina-ceviren-goruntuler-siddetli-yagmur-sele-donustu
Reklamlar
Vücut geliştirme yarışması sonrası spikerle röportaj arasında sporcu ile konuşma yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilendiği görüntüler an be an böyle görüntülendi. Hayranlığını gizleyeme
Vücut geliştirme yarışması sonrası spikerle röportaj arasında sporcu ile konuşma yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilendiği görüntüler an be an böyle görüntülendi. Hayranlığını gizleyemeyen kadın spiker yüzündeki ifade herşeyi belli ediyordu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kadin-spiker-vucut-gelistirmeci-karsisinda-hayran-kaldigi-anlar
ALEYNA TİLKİ KİMDİR? 2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katıldığı bir yarışma programında Gesi Bağlar
ALEYNA TİLKİ KİMDİR? 2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katıldığı bir yarışma programında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan "Cevapsız Çınlama" şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir. Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzon Ofludur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını ifade eden Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/aleyna-tilki-nin-yaptigi-dans-ile-begeni-topladi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın