Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Yuh Artık! Seda Sayan; Ece Gürsel'e: Sperm Bankası da Neymiş İnşaat İşçileri Var Ya

06 Mart 2018
Manken Ece Gürsel, dün Seda Sayan'ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu. Programın ilerleyen dakikalarında Seda Sayan'ın söylediği "Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var" sözü sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Bilal Özcan, Ece Gürsel'e "Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Ece Gürsel ise Bilal Özcan'a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti." yanıtını verdi.

'BAKTIN ADAMIN GENLERİ GÜZEL, YAP ÇOCUĞU NE VAR!'

Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ise sosyal medyada tepkilere neden oldu:

"Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyosunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?"
İŞTE O ANLAR ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/yuh-artik-seda-sayan-sperm-bankasi-da-neymis-ne-insaat-iscileri-var
Pakistan'da kesim için gelen kasaba saldıran boğa dehşet saçtı. Kasab kesim yapmaya hazırlaya hazırlanırken çevredekilerinde bakışları boğayı ürkmüş olacakki birden boğa kasaba böyle saldırdı.O anlard
Pakistan'da kesim için gelen kasaba saldıran boğa dehşet saçtı. Kasab kesim yapmaya hazırlaya hazırlanırken çevredekilerinde bakışları boğayı ürkmüş olacakki birden boğa kasaba böyle saldırdı.O anlarda kasab kaçmak istedi ancak yerden kalkamadı etraftakiler zor anlar yaşadı. işte o anlar kameraya böyle yansıdı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kasabi-goren-boga-cinnet-gecirdi-biranda
Reklamlar
Düğün salonunda kendilerince oynadıkları oyun herkes tarafından beğeni topladı ve izlenim aldı. Kendilerince oynadıkları oyun kısa sürede sosyal medyada paylaşımlar izlenimler beğeniler almayı başardı
Düğün salonunda kendilerince oynadıkları oyun herkes tarafından beğeni topladı ve izlenim aldı. Kendilerince oynadıkları oyun kısa sürede sosyal medyada paylaşımlar izlenimler beğeniler almayı başardı, kendilerine özgü oyunları görülmeye değer.Gelin hepbirlikte videoyu izleyelim.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dugun-salonunda-oynadiklari-oyun-begeni-topladi
Lüks pahalı spor arabasına çarpan TIR şoförüyle tartıştıktan sonra kırbaç benzeri bir urganla Pakistanlı şoföre saldıran Suudlu adam, hayatının şokunu yaşıyor ve inanılmaz şekilde dayak yiyor. Ortalık
Lüks pahalı spor arabasına çarpan TIR şoförüyle tartıştıktan sonra kırbaç benzeri bir urganla Pakistanlı şoföre saldıran Suudlu adam, hayatının şokunu yaşıyor ve inanılmaz şekilde dayak yiyor. Ortalık bir anda karışıyor, o anlarda karşı yok kenarından olayı an be an böyle kaydettiler.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/tir-soforune-kirbacla-saldirdi-sonrasinda-hayatinin-dayagini-yedi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın