Yaşlı Kadın Kılığına Giren Dolandırıcı Adamı Gördünüzmü !

1533 izlenme24 Ekim 2017
Reklamlar
Beyoğlu’nda yaşlı bir kadın kılığına girerek bankadan para çekmeye çalışan şahıs dolandırıcı yakalandı.

Beyoğlu’nda yaşlı bir kadının hesap bilgilerini ve nüfus cüzdanını ele geçiren Özer E. isimli dolandırıcı, akılalmaz bir yöntemle banka şubesine başvurdu. Başörtüsü takan ve eline baston alan dolandırıcı, yaşlı kadın kılığında banka şubesine geldi. Görevliye hesap cüzdanını uzatan ve 9 bin 500 TL çekmek istediğini söyleyen dolandırıcı, çalışanların dikkati sonucu güven timleri tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Dolandırıcının banka şubesindeki oskarlık oyunculuk performansı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Yaşlı kadın kılığında bankaya gelen Özer E., bir süre oturarak bekliyor. Daha sonra vezneye yönelen dolandırıcı, görevliye hesap cüzdanını uzatıyor. Durumdan şüphelenen görevli, zanlıdan bir süre beklemesini istiyor. Bu sırada banka çalışanlarının haber vermesiyle şubeye güven timleri geliyor. Şahsın yanına giden güven timleri, soru soruyor ancak yakalanmak istemeyen zanlı sorulara yanıt vermiyor. Güven timlerinin ısrarı üzerine konuşan zanlının erkek olduğu anlaşılıyor. Zanlının başörtüsünü çıkaran polis, gözaltına alarak karakola götürüyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzlerken İçiniz Cız Edecek İçiniz Gidecek. 'Operasyon nasıl gidiyor' sorusuna verdiği cevapla sosyal medyayı salladı! Urfalı çocuktan 'Kudüs' tepkisi, Samimiyetin Böylesi... Narkozun etkisindeki genç sofinin babasıyla tatlı imtihanı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hırsız, Namaz Kılan Kadınların Üzerinden Atlayıp Çanta Çaldı!