Reklamlar

Türk kızı oyun yayını yaparken yaptığı hareketler izleyiciyi....

31 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Türk kızı oyun yayını yaparken yaptığı hareketler izleyiciyi....

31 Mart 2018
Sosyal medyada sanal oyun yayını yaparken, takipçileriyle karşılıklı oyun oynayan ve oyun esnasında yaptığı hareketler izleyenleri şaşırttı.
Oyun yayını yapan kız kıyafetiyle izleyenleri ekran başında tutmayı başarıyor.
Bakın yaptığı hareketleri gelin hepbirlikte izleyelim.
http://medyaizlesen.net/turk-kizi-oyun-yayini-yaparken-yaptigi-hareketler-izleyiciyi
Irak'ta hastaneye giren bir sırtlan büyük korku yarattı. Leş yemesiyle bilinen sırtlan görevliler tarafından tehlike oluşturmadan dışarı çıkartıldı. Sırtlan biranda hastaneden içeri girdi morg kısmınd
Irak'ta hastaneye giren bir sırtlan büyük korku yarattı. Leş yemesiyle bilinen sırtlan görevliler tarafından tehlike oluşturmadan dışarı çıkartıldı. Sırtlan biranda hastaneden içeri girdi morg kısmında görevliler tarafından farkedildi korku dolu onlar o anda yaşandı, görevliler ellerinde sopalarla sırtlanı korkutup kaçırmak istdiler işte o anlar.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/sirtlan-hastanenin-morguna-girdi-bakin-neler-oldu
Reklamlar
Tuğba Ekinci O Şimdi Asker şarkısının ardından şimdi de 'Vermez misin Konya Kızı' isimli komando şarkısını seslendirecek.O Şimdi Asker şarkısıyla bilinen Tuğba Ekinci "Bu şarkımı raflara kaldırıyorum"
Tuğba Ekinci O Şimdi Asker şarkısının ardından şimdi de 'Vermez misin Konya Kızı' isimli komando şarkısını seslendirecek.O Şimdi Asker şarkısıyla bilinen Tuğba Ekinci "Bu şarkımı raflara kaldırıyorum" deyip yeni şarkısını tanıttı. "YENİ ŞARKISINI TANITTI" Sosyal medya hesabından yeni şarkısını tanıtan Tuğba Ekinci komandoların "Vermez misin Konya Kızı" marşını seslendirecek.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/o-simdi-asker-sarkisiyla-bilinen-tugba-ekinci-simdi-de
Artvin'de keskin bir virajda 1977 model Toros arabanın yaptığı şov "Bunu gören Toros alır" yorumu yaptırdı. Sosyal medyada paylaşılan video günün en çok izlenilenleri arasına girdi. Karın üstünde yapt
Artvin'de keskin bir virajda 1977 model Toros arabanın yaptığı şov "Bunu gören Toros alır" yorumu yaptırdı. Sosyal medyada paylaşılan video günün en çok izlenilenleri arasına girdi. Karın üstünde yaptığı hareket yok artık dedirtti, aracı dönüş esnasında bakın nasıl döndürüyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/toros-aldiracak-goruntu-bmw-sahipleri-izlemesin-1
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın