Reklamlar

Patron çıldırdı! Otomobilleri forkliftle yola fırlattı.

10 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Patron çıldırdı! Otomobilleri forkliftle yola fırlattı.

10 Mart 2018
Patronun sinirlenerek park edilen iki otomobili forkliftle kaldırarak yola fırlatması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı
rnavutköy'de kilit üreten bir firmanın kardeş olan iki ortağından A.D., biri çalışana, diğeri şirkete ait park halindeki iki otomobili forkliftle kaldırarak yola fırlattı.

DHA'nın haberine göre olay, geçtiğimiz çarşamba günü Ballıca Mahallesi'nde bir fabrikada meydana geldi. İddiaya göre, kilit üreten firmanın iki ortağı M.D. ile ağabeyi A.D. arasında bir süredir kavgaya varan anlaşmazlıklar yaşandı. A.D.'nin çalışanlara da şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Firmanın 8 çalışanı, kendilerine şiddet uyguladığını iddia ederek A.D.'den şikayetçi oldu.

Son olarak A.D., ağabeyinden ayrılarak fabrikadaki bazı makineleri almak istedi. Buna engel olmak isteyen M.D., şirketin ve bazı çalışanlar araçları park ettirerek fabrikanın girişini kapattı. Bu duruma sinirlenen A.D., park halindeki biri çalışana, diğeri firmaya ait iki otomobili, fabrikanın forkliftle kaldırarak yola fırlattı. Yolda ters dönen ve forkliftle itilerek sürüklenen iki otomobilde hasar oluştu.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Patronun sinirlenerek park edilen iki otomobili forkliftle kaldırarak yola fırlatması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

O sırada yoldan araçların geçtiği ve güvenlikçi ve diğer çalışanların olayı izlediği de kameraya yansıyor. Bununla yetinmeyen A.D.'nin tekrar gelerek iki otomobili de forkliftle itip yerde bir süre sürüklediği görülüyor.
http://medyaizlesen.net/patron-cildirdi-otomobilleri-forkliftle-yola-firlatti
O Ses Türkiye yarışmasında çocukluk aşkı için 'Duyanlara duymayanlara' isimli parçayı seslendiren Ozan Ahmedov, hikayesi ve performansıyla hayran bıraktı.Yarışmada 'Duyanlara duymayanlara' isimli parç
O Ses Türkiye yarışmasında çocukluk aşkı için 'Duyanlara duymayanlara' isimli parçayı seslendiren Ozan Ahmedov, hikayesi ve performansıyla hayran bıraktı.Yarışmada 'Duyanlara duymayanlara' isimli parçayı seslendiren Ozan Ahmedov'un performansından sonra stüdyo "Bir daha, bir daha' sesleriyle inledi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/o-ses-te-cocukluk-aski-icin-aglayan-yarismaci-performansiyla-mest-etti
Reklamlar
Ertuğrul uçbeyliğini tekrardan ilan etti, Önümüzdeki bölümde aksiyon devam ediyor, dündarı obadan abilerinin yanına gönderdi, sadettin köpek Konya'ya gidecekmi, Bahadır bey oğlunu topraklardan göndere
Ertuğrul uçbeyliğini tekrardan ilan etti, Önümüzdeki bölümde aksiyon devam ediyor, dündarı obadan abilerinin yanına gönderdi, sadettin köpek Konya'ya gidecekmi, Bahadır bey oğlunu topraklardan gönderecekmi, işler iyice kızıştı Ertuğrul'u bekleyen düşmanlar var bakalım bu bölümde neler olacak.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-97-bolum-fragmani-yayinlandi
Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün
Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür BU VİDEODA DÜĞÜN GÜNÜ EĞLENMENİN KEYFİNİ SÜREN ÇİFT VE AKRABALARI GELİN BİRLİKTE İZLEYELİM.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/gelin-damat-ve-akrabalardan-roman-oyunu
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın