Reklamlar

MİNİK CEYLİN'İN KATİLİ KARI KOCA BİRBİRİNİ SUÇLAYIP HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

10 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar
KOCASI DA SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ, EŞİNİ SUÇLADI

Duruşmada daha sonra savunmasını yapan Serkan Türkmen ise eşinin kendisine yönelik suçlamalarını kabul etmeyip karşı iddialarda bulundu. Eşinin yalan söylediğini ileri süren Serkan Türkmen, Ceylin'i hiç görmeyip tanımadığını da iddia etti. Serkan Türkmen ifadesinde, şöyle dedi:

"Eşim olaydan sonra beni gece yarısı konuşmak için dışarıya çıkardı. Parkta araç içerisinde oturduğumuz sırada Ceylin'i kazayla kendisinin öldürdüğünü anlattı. Ben de karakola gidip olayı anlatmak istediğimi söyledim ama eşim o gün doğum günü olduğunu ve gitmek istemediğini söyledi. Ben de eve gittim.

"CEYLİN'İN OLDUĞU ODADAN KOKULAR GELDİ"

Ceylin'in bulunduğu odadan koku geldiğini hissedince öldüğünü anladım ve kendimi kötü hissettim. Ertesi gün de polise olayı anlatmak üzere eşimle gittiğimiz sırada polislerin de bizi aradığını öğrendim. Yolda beklediğimiz polislere yaşananları anlattım. Ben eşimin olayı kasten yaptığını tutuklandığım mahkeme sırasında hakim bana söyledi. Olayın detaylarını da sonra eşimin itiraflarından öğrendim. Benim olayla bir ilgim yok."

Serkan T. de diğer sanık Raziye Ö.'nün olayla ilgisinin bulunmadığını söyledi. İlk olarak tutuklanan ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Raziye Ö. ise "Cesedin değil evde olduğundan, olaydan bile haberim yoktu. Haberim olsa o evde durur muydum" dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ödemiş 50. Yıl Ortaokulu öğrencisi Ceylin Atik, 10 Haziran Cumartesi günü, arkadaşlarıyla oynamak için Cumhuriyet Mahallesi'nde evlerinin önündeki Kazım Karabekir Parkı'na gitti.
Reklamlar
PAYLAŞ
x
x

Arama Yapın