Reklamlar

Koyunları çağıran adamın taklidiyle gülme krizine soktu!

11 Aralık 2017
Reklamlar
Reklamlar

Koyunları çağıran adamın taklidiyle gülme krizine soktu!

11 Aralık 2017
Koyunlarını ilginç bir yolla çağıran adamın taklidini yapan Mehmetçik kahkahaya boğdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler izlenme rekorları kırıyor.

Bingöl köylerini gezen trt muhabiri bir çobana rastlıyor. Çoban trt ekibinin geleceğini önceden öğrenmiş olmalı ki baya bir hazırlık yapmış. Ve Trt muhabirini karşısında görünce heyecanlanıyor. Ve o bir hayli komik olan koyunların çağırması diyaloğu yaşanıyor ve Askerimizde Bingöllü çobanı taklit etmiş gerçektende güzel olmuş buyrun hep beraber izleyelim !

http://medyaizlesen.net/koyunlari-cagiran-adamin-taklidiyle-gulme-krizine-soktu
Hakan bey programında kameramanın hayvan sevgisi istifa ettirdi. Canlı yayında programda hayvanlar ile ilgili bir sohbet başlamıştı, konuklardan birisi baktığı hayvanı işi olduğu zamanlarda pansiyona
Hakan bey programında kameramanın hayvan sevgisi istifa ettirdi. Canlı yayında programda hayvanlar ile ilgili bir sohbet başlamıştı, konuklardan birisi baktığı hayvanı işi olduğu zamanlarda pansiyona bıkrakıyorum dedi ve buna yayını çeken kameraman mutlu hanım tepki gösterdi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/canli-yayinda-kameramanin-istifa-ettigi-an
Reklamlar
Yine bir evlendirme programı herbirini birbirinden bozuk programlar , programa katılanlarımı yoksa stüdyoda alkış tutanlarmı hepsi birer filmin içindeler , bu sefer talip olan erkek istediği kriter el
Yine bir evlendirme programı herbirini birbirinden bozuk programlar , programa katılanlarımı yoksa stüdyoda alkış tutanlarmı hepsi birer filmin içindeler , bu sefer talip olan erkek istediği kriter elleşmeyen bir kız arıyor , seyirciler sunucu gelin adayı yıkılıyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ellesmeyen-bir-kiz-istiyorum
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edecek olan Melih Gökçek hakkında 'Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?' ifadesini kullandı.Cübbeli Ahmet hoca,
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edecek olan Melih Gökçek hakkında 'Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?' ifadesini kullandı.Cübbeli Ahmet hoca, Melih Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV'ye Mehmet Okuyan'ın çıkarıldığını, bu yüzden Gökçek'e beddua ettiğini hatırlattı ve "Mevla belanı verir" ifadesini kullandı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/cubbeli-ahmet-hoca-melih-gokcek-icin-bakin-neler-demisti
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın