Reklamlar

Kızılcahamam Örencik Köyünde Ayı Sürüye Saldırdı, Çobanın Farketmesiyle....

14 Kasım 2017
Reklamlar
Reklamlar

Kızılcahamam Örencik Köyünde Ayı Sürüye Saldırdı, Çobanın Farketmesiyle....

14 Kasım 2017
Ankara Kızılcahamam örencik köyünde bir çoban sürüsünü ormanlık alanda gezdirirken, ayının sürüye saldırması sonucu çoban köpekleri durumu farkedip ayıyı engellemeye çalıştılar, bu sefer saldırma sırası köpeklerdeydi ayı kaçmaya başladı köpeklerde ayının peşinden kovalamaya devam etti. Çoban ise an ayının kaçış anını böyle kaydetti.
http://medyaizlesen.net/kizilcahamam-orencik-koyunde-ayi-suruye-saldirdi-cobanin-farketmesiyle
Tuğba Ekinci O Şimdi Asker şarkısının ardından şimdi de 'Vermez misin Konya Kızı' isimli komando şarkısını seslendirecek.O Şimdi Asker şarkısıyla bilinen Tuğba Ekinci "Bu şarkımı raflara kaldırıyorum"
Tuğba Ekinci O Şimdi Asker şarkısının ardından şimdi de 'Vermez misin Konya Kızı' isimli komando şarkısını seslendirecek.O Şimdi Asker şarkısıyla bilinen Tuğba Ekinci "Bu şarkımı raflara kaldırıyorum" deyip yeni şarkısını tanıttı. "YENİ ŞARKISINI TANITTI" Sosyal medya hesabından yeni şarkısını tanıtan Tuğba Ekinci komandoların "Vermez misin Konya Kızı" marşını seslendirecek.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/o-simdi-asker-sarkisiyla-bilinen-tugba-ekinci-simdi-de
Reklamlar
Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangının ardından, cep telefonunu içeride unutan bir kadın işçi
Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangının ardından, cep telefonunu içeride unutan bir kadın işçi içeri koşup telefonunu almak istiyor. Telefonu aldı mı alamadı mı bilinmez ama, biraz zaman sonra tamamen alevlerle sarılı bir şekilde dışarı koşan kadın yangın söndürme tüpleri yardımıyla söndürülüyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/yanan-binadan-alevler-icinde-cikan-kadin-herkesi-soke-etti
Oyunu ile göz dolduran herkesin beğenisini toplayan ablamız, Herkesin kendine ait kendisine özgü bir oyun oynamaları vardır.Düğünlerde eğlencelerde bu figürler gözler önüne serilir,bazen kıvrak bazen
Oyunu ile göz dolduran herkesin beğenisini toplayan ablamız, Herkesin kendine ait kendisine özgü bir oyun oynamaları vardır.Düğünlerde eğlencelerde bu figürler gözler önüne serilir,bazen kıvrak bazen ağır bazen çılgınca bazende farklı sitillerde, burda ise gelin hepbirlikte izleyelim.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kina-gecesinde-oynadigi-oyunla-goz-dolduran-ablamiz
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın