Reklamlar

Kadın izleyicinin kocasıyla ilgili isteği herkesi şaşkına çevirdi!

08 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Kadın izleyicinin kocasıyla ilgili isteği herkesi şaşkına çevirdi!

08 Mart 2018
Hayatta Her Şey Var programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin "Kiranın yarısını ödemediğim için kocam bana boşanma davası açtı" şeklindeki itirafı şaşkına uğrattı.Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin isteği şaşkına çevirdi.
KOCASI, KİRA İÇİN BOŞANMA DAVASI AÇMIŞ
Telefonla canlı yayına bağlanan kadın, kocasının kiranın yarısını ödemediğinden dolayı kendisine boşanma davası açtığını söyledi.
ÖZELLERİNİ ANLATTI
Stüdyoda şaşkınlık sözlerin ardından açıklamalarına devam eden kadın izleyici, kirayı vermediğinden dolayı kocasının bütün özellerini ailesini anlattığını belirtti.
"KOCAM BENDEN PARA İSTEMESİN"
Kadın kocasından tek istediğinin kendisinden para istememesi olduğunu da sözlerine ekledi.
http://medyaizlesen.net/kadin-izleyicinin-kocasiyla-ilgili-istegi-herkesi-saskina-cevirdi
Eskiden Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve zaman zaman çeşitli skandallarla gündeme gelen 'Su Gibi' programında yine olay çıktı. Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği Su Gibi isimli ta
Eskiden Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve zaman zaman çeşitli skandallarla gündeme gelen 'Su Gibi' programında yine olay çıktı. Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği Su Gibi isimli tanıştırma programında her geçen gün yeni bir olay yaşanıyor. Gelin adaylarının karıştırılmasıyla başlayan olay Songül Karlı'nın çıldırmasıyla sona erdi. Damat adayı geline şişko dedi. Karlı ailesinden örnek vererek damadı uğurladı. DAMAT ADAYI KENDİNİ TOKATLADI Canlı yayına talip olduğu gelin adayı için gelen İzzet Bey, gelin adaylarının karıştırılması üzerine büyük bir şaşkınlık yaşadı. Programa Yasemin isimli gelin adayını görmeyen gelen İzzet Bey, televizyonda gördüğü gelin adayı yerine başkasını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Kendisine tokat atarak olayın şokunu üzerinden atmaya çalışan İzzet Bey şaşkınlığını ' Ama o bu kadar şişman değildi ' sözleriyle dile getirdi. SONGÜL KARLI ÇILDIRDI Bu sözler üzerine bir hayli sinirlenen Songül Karlı, damat adayını yayından çıkartarak ' Ben burada kimseyi ezdirmem. Nedir sizin bu zayıflık sevdanız. Benim annem de şişmandı. 1 gram yağ verdiği zaman babam hemen sorardı ' dedi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/gelin-adayini-goren-damat-adayi-kendini-tokatladi
Reklamlar
Kasaplıkta çıtayı bir hayli yükseğe çeken Moğol kasabın, kuzuyu 6 dakikada ayıkladığı görüntüler böyle kaydedildi. Kuzuyu seri şekilde bölmesi parçalaması ayıklaması görülmeye değer Nusret görmesin bu
Kasaplıkta çıtayı bir hayli yükseğe çeken Moğol kasabın, kuzuyu 6 dakikada ayıkladığı görüntüler böyle kaydedildi. Kuzuyu seri şekilde bölmesi parçalaması ayıklaması görülmeye değer Nusret görmesin bu hızın üstüne kendisininde aynı şekil hızda daha iyisini bekliyoruz.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ayni-hizi-nusret-tende-bekliyoruz
Seren Serengil Nuray Hafiftaş'ın Son Videosunu Paylaştı, Yatağında zorlanarak son bir şarkı söylüyor, ve o şarkı ölüme kendini hazırlamış gibi sanki, ve son söylediği söz! Ölmeden önce kanser tedavisi
Seren Serengil Nuray Hafiftaş'ın Son Videosunu Paylaştı, Yatağında zorlanarak son bir şarkı söylüyor, ve o şarkı ölüme kendini hazırlamış gibi sanki, ve son söylediği söz! Ölmeden önce kanser tedavisi gören Nuray Hafiftaş'ı hastanede ziyarete giden Seren Serengilçektiği videoları Instagram'da takipçileri ile paylaştı. "BEN GERÇEKTEN İNANMIŞTIM NURAY" Serengil, Nuray Hafiftaş'ın şarkı söylediği videonun altına "İnanamıyorum! Melek kalplim inanamıyorum! Seyrettikçe kahroluyorum. Yeğeni aradı ona demiş ki 'Seren'e çok teşekkür edin çünkü gerçekleşmeyeceğini bilsem de beni çok mutlu etti. Umut verdi. Ümit verdi." Ben gerçekten inanmıştım Nuray! Ben mutlu sona inanmıştım mekanın cennet olsun." yazdı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/seren-serengil-vefat-eden-nuray-hafiftas-in-son-videosunu-paylasti
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın