Foto Galeri
26 Şubat 2018 ( 2975 izlenme )
Reklamlar

Havaalanında yanlış valizi alan işadamı ve eşinin, Tatili kabusa döndü...

İstanbul’a tatil için gelen Kazakistanlı işadamı ve eşinin gezisi adeta kabusa döndü. Havalimanı çıkışında yanlış valizi alan karı-kocanın başına gelmeyen kalmadı.
Kazakistanlı işadamı Vyacheslav Sapa ile eşi Tatyana, geçen Kasım'da tatil için İstanbul'a geldi. İkili, havalimanında yanlış çantayı aldıklarını sonradan fark etti. İkili, "hırsızlık"tan cezaevine gönderildi. Kazak çiftin arkadaşları Halil İbrahim Seyithanoğlu ise çifti kurtarmak için harekete geçti.

Sonunda çantası yanlışlıkla çalınan kişinin Dilshod Yadgarov olduğu belirlendi. Yadgarov, "Şikayetçi değilim" dedi. Bunun üzerine çift, yurt dışına çıkış yasağı konularak 22 gün hapis yattıktan sonra salıverildi. Ülkelerine dönemeyen Kazak çift, 4 ay boyunca arkadaşları Seyithanoğlu tarafından misafir edildi. Sonunda çift, yargılandıkları davadan beraat etti. Bu kararın ardından ikili, 4 ay sonra ülkelerine döndü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Afrin Harekatı'nda flaş gelişme! 'Hilal' tamamlandı Karısından şiddet gören koca eşitlik istedi! Direksiyonda sakın bunu yapmayın Hastaların gözlerini yalayarak körlüğü iyileştiren kadın!