Reklamlar

Gaziosmanpaşa'da can pazarı yaşandı, o anlar kamerada.

08 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Gaziosmanpaşa'da can pazarı yaşandı, o anlar kamerada.

08 Mart 2018
Gaziosmanpaşa Küçükköy’de bir apartmanının ikinci katından düşen yaşlı adamı mahalleli battaniyeleri branda yaparak kurtardı.
Yaşanan can pazarı kameralara saniye saniye kameralara yansırken, olayın ardından bir dram çıktı. Yaşlı adamın ailesine yük olduğunu düşünerek aşağıya atladığı belirlendi.

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesinde oturan 95 yaşındaki H.Y isimli yaşlı adam, ikinci kattan aşağıya sarktı. Durumu fark eden mahalleli adeta seferber oldu. Aşağıya battaniyeleri geren mahalleli yaşlı adamı kurtarmak için adeta zamanla yarıştı. Çocuklarına yük olduğunu düşünen adam intihara kalkıştı.

Bir yandan adamı ikna etmeye çalışan vatandaşlar diğer yandan atlaması halinde beton zemine düşmemesi için hep beraber brandayı tuttu. Komşularının bütün çabalarına rağmen ikna olmayan yaşlı adam kendini boşluğa bıraktı. 95 yaşındaki H.Y komşularının açtığı brandanın üzerine düşerek ölümden döndü.
Olayı ufak sıyrıklarla atlatan yaşlı adam hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yaşlı adamın evinin balkonundaki pencereye çıktığı, komşularının branda açtığı ve yaşlı adamın kendisini aşağıya attığı görülüyor.

Öte yandan olayın ardından bir dram çıktı. 95 yaşındaki H.Y isimli yaşlı adamın çocuklarına yük olduğu için intihar etmek istediği öğrenildi. Açtıkları branda ile talihsiz adamı hayatta tutmayı başaran komşuları, H.Y’yi alarak hastaneye götürdü. İntihar girişimini yara almadan atlatan yaşlı adam çocukları tarafından hastaneden çıkartılarak evine götürdü.

http://medyaizlesen.net/gaziosmanpasa-da-can-pazari-yasandi-o-anlar-kamerada
Güney Afrika'da benzin istasyonunun marketinde sıraya giren sapık, önündeki mini etekli kadının altına telefonunu atarak videosunu çekti. Güney Afrika'da benzin istasyonunun marketinde sıraya giren sa
Güney Afrika'da benzin istasyonunun marketinde sıraya giren sapık, önündeki mini etekli kadının altına telefonunu atarak videosunu çekti. Güney Afrika'da benzin istasyonunun marketinde sıraya giren sapık, önündeki mini etekli kadının altına telefonunu atarak videosunu çekti. Kadın tarafından fark edildiğini anlayan sapık telefonu düşürmüş gibi yerden alarak kasaya koştu. KADININ ETEK ALTI GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKTİ Güney Afrika'da polisin yayınladığı görüntülerde, Richards Bay şehrinde bulunan bir bezin istasyonunun marketinde mini etekli bir kadın ödeme yapmak için sırada beklediği anda güvenlik kamerasının ve istasyonun güvenlik görevlilerini kendisini izlediğini fark etmeyen bir adam kadının arkasından yaklaşıp telefonunu kadının bacakları arasında yere bırakıp etek altı görüntülerini çekti. İşte o görüntüler ⬇⬇⬇
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/mide-bulandiran-olay-markette-sira-bekleyen-kadinin-etek-alti-goruntusunu-cekti
Reklamlar
Acemi sürücü üst üste yaptığı iki kazayla aracını adeta pert etti. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler büyük ilgi görüyor. Bulunduğu yerden çıkmaya çalışırken gaza fazla yüklenince gerideki bariyerde
Acemi sürücü üst üste yaptığı iki kazayla aracını adeta pert etti. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler büyük ilgi görüyor. Bulunduğu yerden çıkmaya çalışırken gaza fazla yüklenince gerideki bariyerden duvara çarptı, buda yetmezmiş gibi park halindeki kamyonete arkadan çarptı aracı pert oldu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/boyle-acemi-sofor-gormediniz
İnsanlarda coşku uyandıran, yalnızca sazların çaldığı saz eserlerine oyun havası adı verilir. Türk Mûsıkîsinde ritm unsuru önemli olan bir türdür. Küçük usullerle ölçülmüş olan oyun havaları mahalli d
İnsanlarda coşku uyandıran, yalnızca sazların çaldığı saz eserlerine oyun havası adı verilir. Türk Mûsıkîsinde ritm unsuru önemli olan bir türdür. Küçük usullerle ölçülmüş olan oyun havaları mahalli dans ve oyunlar için de yazılmıştır. Çiftetelli, zeybek, longa, sirto, horon, hora, bar, halay, köçekçe gibi pekçok ..
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ankara-da-liseli-kizlarin-kasiklarla-ankara-oyun-havasi-oyunu-gosterisi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın