Reklamlar

Gaziosmanpaşa'da can pazarı yaşandı, o anlar kamerada.

08 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Gaziosmanpaşa'da can pazarı yaşandı, o anlar kamerada.

08 Mart 2018
Gaziosmanpaşa Küçükköy’de bir apartmanının ikinci katından düşen yaşlı adamı mahalleli battaniyeleri branda yaparak kurtardı.
Yaşanan can pazarı kameralara saniye saniye kameralara yansırken, olayın ardından bir dram çıktı. Yaşlı adamın ailesine yük olduğunu düşünerek aşağıya atladığı belirlendi.

Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesinde oturan 95 yaşındaki H.Y isimli yaşlı adam, ikinci kattan aşağıya sarktı. Durumu fark eden mahalleli adeta seferber oldu. Aşağıya battaniyeleri geren mahalleli yaşlı adamı kurtarmak için adeta zamanla yarıştı. Çocuklarına yük olduğunu düşünen adam intihara kalkıştı.

Bir yandan adamı ikna etmeye çalışan vatandaşlar diğer yandan atlaması halinde beton zemine düşmemesi için hep beraber brandayı tuttu. Komşularının bütün çabalarına rağmen ikna olmayan yaşlı adam kendini boşluğa bıraktı. 95 yaşındaki H.Y komşularının açtığı brandanın üzerine düşerek ölümden döndü.
Olayı ufak sıyrıklarla atlatan yaşlı adam hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yaşlı adamın evinin balkonundaki pencereye çıktığı, komşularının branda açtığı ve yaşlı adamın kendisini aşağıya attığı görülüyor.

Öte yandan olayın ardından bir dram çıktı. 95 yaşındaki H.Y isimli yaşlı adamın çocuklarına yük olduğu için intihar etmek istediği öğrenildi. Açtıkları branda ile talihsiz adamı hayatta tutmayı başaran komşuları, H.Y’yi alarak hastaneye götürdü. İntihar girişimini yara almadan atlatan yaşlı adam çocukları tarafından hastaneden çıkartılarak evine götürdü.

http://medyaizlesen.net/gaziosmanpasa-da-can-pazari-yasandi-o-anlar-kamerada
'Önceki hafta plotomuzda meydana gelen yangının, çekim koşullarımızı zorlaştırması nedeniyle bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldı. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğ
'Önceki hafta plotomuzda meydana gelen yangının, çekim koşullarımızı zorlaştırması nedeniyle bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldı. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.'' Diriliş 'Ertuğrul' heyecan ve aksiyon dolu 99. bölümüyle 20 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelecek.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-99-bolum-fragmani-yayinlandi
Reklamlar
Kırgızistan'da karda ayakta durmakta zorlanan küçük bir çocuğun babası tarafından tekmelendiği görüntüler büyük tepki topladı. İşte o anlar... Karda oğluna tekme atıp kolundan çeken ve darb eden baba
Kırgızistan'da karda ayakta durmakta zorlanan küçük bir çocuğun babası tarafından tekmelendiği görüntüler büyük tepki topladı. İşte o anlar... Karda oğluna tekme atıp kolundan çeken ve darb eden baba sosyal medyada herkes tarafından üzüntüyle karşılandı ve tepki almaya başladı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/babaya-tepkiler-buyuyor-karda-yuruyemeyen-ogluna-boyle-tekme-atti
TRT 1'de Ana Haber spikerlerliği yapan Erhan Çelik veda etti. Erhan Çelik Bir buçuk yıldır sizlerin desteğiyle ilgisiyle sürdürdüğüm TRT 1 Ana Haber Bülteni'ne veda ediyorum. Bu vesileyle TRT camiasın
TRT 1'de Ana Haber spikerlerliği yapan Erhan Çelik veda etti. Erhan Çelik Bir buçuk yıldır sizlerin desteğiyle ilgisiyle sürdürdüğüm TRT 1 Ana Haber Bülteni'ne veda ediyorum. Bu vesileyle TRT camiasına teşekkürü bir borç biliyorum. Başta genel müdürümüz olmak üzere , Buna bir kan değişimi diyebilirisiniz" dedi.Sağlıkla mutlulukla ve özellikle iyi insanlarla kalın.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/erhan-celik-trt-ye-veda-konusmasi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın