Reklamlar

Diriliş Ertuğrul 109.Bölüm 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

05 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Diriliş Ertuğrul 109.Bölüm 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

05 Mart 2018
Sadettin Köpek, Sarayı Ele Geçirdi!
Bamsı, Turgut ve Artuk Beyi İdam Ediyor, Ertuğrul'u zindana atıyor neler oluyor neler olacak, nefesleri kesecek bir bölüm fargmanı yayınlandı ve herkes neler olacak merakla beklemektedir.
Sadettin köpek yine bişeyler yapma derdinde Ertuğrul bu oyunu bozabilecekmi neler olacak gelin fragmanı beraber izleyelim.
İŞTE 109.BÖLÜM 2.TANITIM FRAGMANI ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-109-bolum-2-tanitim-fragmani-yayinlandi
TRT'de ilk baskı programını sunan haber spikeri Deniz Satar'ın kamera arkası görüntüleri olay oldu. Sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken sunucu Deniz Satar'ın kamera arkası görüntüleri büyü
TRT'de ilk baskı programını sunan haber spikeri Deniz Satar'ın kamera arkası görüntüleri olay oldu. Sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken sunucu Deniz Satar'ın kamera arkası görüntüleri büyük yankı uyandırdı.TRT'nin sabah ekranlara gelen sunucusu Deniz Satar'ın ekranlara yansımayan videosu internete düştü. Videoda, Deniz Satar şarkılar söyleyip reji ile konuşurken sempatik hareketler yapıp kendini canlı yayına hazırlıyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/trt-spikerinin-nete-dusen-goruntuleri-olay-oldu-1
Reklamlar
Biri yiğeni diğeri 3 çocuğunun annesi eşi , darbeyi en yakınların yedi.Yasak aşk ikili bir oldu, servis şoförü kocayı aracında infaz etti.Ekipler trafik kazası diye olay yerine gitti, Mehmet Ateş'in y
Biri yiğeni diğeri 3 çocuğunun annesi eşi , darbeyi en yakınların yedi.Yasak aşk ikili bir oldu, servis şoförü kocayı aracında infaz etti.Ekipler trafik kazası diye olay yerine gitti, Mehmet Ateş'in yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı. 34 yaşındaki Mehmet Ateş İskenderun'da servis şoförlüğü yapıyordu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/yengesine-asik-oldu-dayisini-oldurdu
Son zamanların en meşhur oyun havası düğünlerde konserlerde festivallerde heryerde Erik Dalı parçası çalınıyor.Bu videoda Erik Dalı çalarken adeta kendinden geçen darbukacının görüntüleri sosyal medya
Son zamanların en meşhur oyun havası düğünlerde konserlerde festivallerde heryerde Erik Dalı parçası çalınıyor.Bu videoda Erik Dalı çalarken adeta kendinden geçen darbukacının görüntüleri sosyal medyada en çok izlenilenler arasına girdi. Darbuka ile coşmuş bir vaziyette ritim tutuyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/erik-dali-parcasinda-kendini-kaybeden-darbukaci
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın