Reklamlar

Diriliş Ertuğrul 109.Bölüm 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

05 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Diriliş Ertuğrul 109.Bölüm 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

05 Mart 2018
Sadettin Köpek, Sarayı Ele Geçirdi!
Bamsı, Turgut ve Artuk Beyi İdam Ediyor, Ertuğrul'u zindana atıyor neler oluyor neler olacak, nefesleri kesecek bir bölüm fargmanı yayınlandı ve herkes neler olacak merakla beklemektedir.
Sadettin köpek yine bişeyler yapma derdinde Ertuğrul bu oyunu bozabilecekmi neler olacak gelin fragmanı beraber izleyelim.
İŞTE 109.BÖLÜM 2.TANITIM FRAGMANI ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-109-bolum-2-tanitim-fragmani-yayinlandi
Rusya'da yeni doğan çocuklarını güçlendirmek isteyen anneler, soğuk havada bikinilerini giyip bebekleriyle dışarıya çıktı. SOĞUKTAN AĞLADILAR Sıcaklığın sıfırın altına düşmesine rağmen bebeklerini dış
Rusya'da yeni doğan çocuklarını güçlendirmek isteyen anneler, soğuk havada bikinilerini giyip bebekleriyle dışarıya çıktı. SOĞUKTAN AĞLADILAR Sıcaklığın sıfırın altına düşmesine rağmen bebeklerini dışarıya çıkaran Rus anneler, bebekleri buz gibi suyla yıkadı. Bazı bebekler soğuk havaya dayanamayarak gözyaşları döktü. O anlarda kameralar da kayıttaydı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ruslar-bebeklerini-buz-gibi-havada-yikadigi-goruntuler-sosyal-medyada-paylastilar-1
Reklamlar
İki köpek, küçük çocuğa saldırırken annesi çaresizce çocuğunu kurtarmaya çalıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk bacağından yaralanırken durumunun iyi olduğu bildirildi. Çin'de yaşanan dehşete düşüren ola
İki köpek, küçük çocuğa saldırırken annesi çaresizce çocuğunu kurtarmaya çalıştı. Hastaneye kaldırılan çocuk bacağından yaralanırken durumunun iyi olduğu bildirildi. Çin'de yaşanan dehşete düşüren olay sosyal medyada paylaşıldı. Kameraya çeken şahıs neden engellemeye kalkmadı köpekleri oda ayrı bir soru?
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kucuk-cocugu-kopekler-parcalamak-istedi-dehset-dolu-anlar
Bir alışveriş merkezinden çıkan genç kızın yürüyüşü ve fiziği görenleri şaşırttı. Marketten çıkan kız yürürken vücudunun esnek değişik hali bir kişi tarafından araç içinden böyle kaydedildi.o anlarda
Bir alışveriş merkezinden çıkan genç kızın yürüyüşü ve fiziği görenleri şaşırttı. Marketten çıkan kız yürürken vücudunun esnek değişik hali bir kişi tarafından araç içinden böyle kaydedildi.o anlarda genç kız aracına doğru ilerlerken vücut yapısı yürüyüşü göenleri şaşkına uğrattı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/genc-kizin-fizigi-saskina-cevirdi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın