Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Reklamlar
Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.

"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

http://medyaizlesen.net/cocugu-kocasindan-cikmayan-kadinin-itirafi-studyo-buz-kesti
Küçük çocukların karşısında oynayan dansçı kız trollediğinin farkında değil. Çocuklar dansçı kızın oyununa karşlık öyle oynadılarki dansı kız ve çevredekiler şaşkına döndü. Çocukların oyunu yaptıkları
Küçük çocukların karşısında oynayan dansçı kız trollediğinin farkında değil. Çocuklar dansçı kızın oyununa karşlık öyle oynadılarki dansı kız ve çevredekiler şaşkına döndü. Çocukların oyunu yaptıkları dans gösterisi başka biri tarafından videoya kaydedildi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/guzel-dansci-kizin-karsisina-dikilen-cocuklar-bakin-ne-yapti
Reklamlar
Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'ın sunduğı 'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan izleyicinin anlattıkları şaşırttı. AĞLAMAKLI ANLATTI, DİNLEYENLER ŞOKE OLDU İsmini vermeden bağlanan izleyicinin eş
Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'ın sunduğı 'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan izleyicinin anlattıkları şaşırttı. AĞLAMAKLI ANLATTI, DİNLEYENLER ŞOKE OLDU İsmini vermeden bağlanan izleyicinin eşi ve eltisi arasındaki samimiyeti ağlamaklı anlatması soğuk duş etkisi yarattı. "KİMSEYE ANLATAMIYORUM, KAFAYI YİYECEĞİM" Eşiyle 2 yıllık evli olduğunu söyleyen kadın "Evlendiğimizden beri kaynanamgilde yemek yiyoruz. Eşim küçük eltimle çok samimi. Beni aramıyor onu arıyor. Benimle şakalaşmıyor onunla şakalaşıyor. Kimseye anlatamıyorum kafayı yiyeceğim" diye konuştu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/esimin-eltimle-arasi-benden-daha-iyi-diyen-izleyicinin-itirafi-studyoyu-buz-kesti
El arabasının içinde yorgunluktan uyuyakalan işçiye arkadaşlarının yaptığı şaka herkesi şok içinde bıraktı. Yorgunluktan el arabasının içinde biraz kestirmek isteyen işçiye arkadaşları öyle şaka yaptı
El arabasının içinde yorgunluktan uyuyakalan işçiye arkadaşlarının yaptığı şaka herkesi şok içinde bıraktı. Yorgunluktan el arabasının içinde biraz kestirmek isteyen işçiye arkadaşları öyle şaka yaptılarki, adam kendini aşağıda ağaçların arasında kendini buldu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/saka-ugruna-uyuyan-arkadasina-bakin-ne-yapti
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın