Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

87272 izlenme15 Kasım 2017
Reklamlar
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.

"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelinini Altınlarla Kaçarken Böyle Yakaladı! Dünyaca ünlü şarkı, Erik Dalı ile birleşirse Ne Olur! Adam Telefondaki Eşine Öyle Bir Aldatma Şakası Yaptıki! Hint fakiri deyimini alt üst eden vatandaş, Gülme Krizine Girebilirsiniz!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sınıfta Çekilen Görüntüler, Skandala İmza Attı! Öğrenci Değil Soytarı...