Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Reklamlar
Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.

"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

http://medyaizlesen.net/cocugu-kocasindan-cikmayan-kadinin-itirafi-studyo-buz-kesti
Annenin karnında rahim içinde büyüyen bebeğin etrafında plasenta zarlarının meydana getirdiği bir kese olan amniyon kesesi, nadir olsa da bebekle birlikte dışarı çıkabiliyor.Bu görüntüde ise nadir gör
Annenin karnında rahim içinde büyüyen bebeğin etrafında plasenta zarlarının meydana getirdiği bir kese olan amniyon kesesi, nadir olsa da bebekle birlikte dışarı çıkabiliyor.Bu görüntüde ise nadir görünen doğum gerçekleşti, 80 binde bir görülen bu durum bir kez daha gerçekleşti. İşte o görüntüler.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/cok-zor-gorulen-olay-bebek-amniyon-kesesiyle-birlikte-dogdu
Reklamlar
Herkesin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanını yayınladı.Dizide Ertuğrulun Öldüğü ve cenaze töreninin yapıldığı görülmekte.Düşmanlar sevinmekte ailede ahıtlar vardır,Köpek sa
Herkesin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanını yayınladı.Dizide Ertuğrulun Öldüğü ve cenaze töreninin yapıldığı görülmekte.Düşmanlar sevinmekte ailede ahıtlar vardır,Köpek sadettin içten içe sevinmektedir, ancak kesin bir bilgi Ertuğrulun ölüp ölmediği rol gereğimi yoksa gerçekmi ilerleyen bölümlerde göreceğiz.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-un-ilk-fragmani-yeni-sezon-yayinlandi
Oynadığı oyun ile herkesin beğenisini aldı.Köçeğe bile sanki oyun dersi vermiş gibi oldu.
Oynadığı oyun ile herkesin beğenisini aldı.Köçeğe bile sanki oyun dersi vermiş gibi oldu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kocege-bile-oynama-dersi-veren-cideli-ablamiz
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın