Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Reklamlar
Reklamlar

Çocuğu Kocasından Çıkmayan Kadının İtirafı; Stüdyo Buz Kesti!

15 Kasım 2017
Seda Sayan'ın programında merak edilen DNA testi sonuçlandı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan kadın, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu." diyerek bomba bir itirafta bulundu.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında şok bir itiraf yaşandı. İbrahim Bey, üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia etmiş ve 3 kez DNA testi yaptırmıştı. Meral Hanım da yapılan DNA testlerine güvenmediği için canlı yayına gelmişti.

"BENİMLE RIZAM DIŞINDA BİRLİKTE OLDU"

Meral Hanımın 3. çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey'den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, "Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir" deyince stüdyo buz kesti.

http://medyaizlesen.net/cocugu-kocasindan-cikmayan-kadinin-itirafi-studyo-buz-kesti
Mustafa K., eşinin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine açtığı gardıropta iddiaya göre eşinin sevgilisini gördü Manisa'da devlet memuru Mustafa K., öğle yemeği için döndüğü evinde iddiaya göre eşini s
Mustafa K., eşinin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine açtığı gardıropta iddiaya göre eşinin sevgilisini gördü Manisa'da devlet memuru Mustafa K., öğle yemeği için döndüğü evinde iddiaya göre eşini sevgilisi ile yakaladı.Bir devlet kurumunda çalışan 35 yaşındaki Mustafa K., öğle yemeği için evine geldi. Mustafa K., 27 yaşındaki eşi Ayşenur K.'nin hareketlerinden şüphelenmesi üzerine açtığı gardıropta iddiaya göre eşinin sevgilisi Halis A.'yı gördü. Yakalandığını anlayan sevgili, belinden çıkardığı bıçağı Mustafa K.'ye sapladı. Öfkeli koca, mutfağa koşarak kaptığı bıçakla önce eşinin sevgilisini göğsünden, sonra da eşini karın boşluğundan bıçakladı.  Apartmandaki komşular, kavga sesleri üzerine polis ve 112'yi aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı 3 kişiyi ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken öfkeli kocanın ifadesinde "Eve girdiğimde eşimi yatak odasında telaşlı ve endişeli gördüm. Hareketlerinden şüphelendim sonra da kendisine 'Benden bir şey mi saklıyorsun?' diye sordum. O da bana ‘Hayır senden neyi saklayayım ki' yanıtını verdi. Ben bir kez şüphelenmiştim, evin altını üstüne getirdim. Sevgilisini gardıropta yakalayınca kan beynime sıçradı" dediği öğrenildi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/gardiropta-yakaladigi-karisini-ve-sevgilisini-bicakladi
Reklamlar
Kolbastı kıvrak bir oyun ile kendine özgü hareketleriyle bilinmektedir. Ekip olarak oynandığında muhteşem bir görüntü eğlence vermektedir.Bu videoda yine teker teker sahneye gelip oynuyorlar bir ara m
Kolbastı kıvrak bir oyun ile kendine özgü hareketleriyle bilinmektedir. Ekip olarak oynandığında muhteşem bir görüntü eğlence vermektedir.Bu videoda yine teker teker sahneye gelip oynuyorlar bir ara mini etekli ablamız dayanamayıp sahnede coşmaya başlıyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/boyle-kolbasti-oynayanlari-gormediniz
Günümüzde hırsızlar hergeçen gün çoğalıyor ve maddi manevi zarara uğratıyor, Bu yöntem ile aracın kapı kolu arasına bozuk para koyuyor ve araç sahibi aracını kitleme yaptığında bozuk para koyduğu kapı
Günümüzde hırsızlar hergeçen gün çoğalıyor ve maddi manevi zarara uğratıyor, Bu yöntem ile aracın kapı kolu arasına bozuk para koyuyor ve araç sahibi aracını kitleme yaptığında bozuk para koyduğu kapı kitlenmiyor ve araç sahibi gittiğinde hırsızlığı gerçekleştiriyor,  LÜTFEN ARAÇLARIMIZI KİTLERKEN DAHA DİKKATLİ OLALIM.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/otomobil-hirsizlarinin-akil-almaz-yontemi-buymus
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın