Reklamlar

Cinderesli köylüler Mehmetçik'i görünce...

09 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Cinderesli köylüler Mehmetçik'i görünce...

09 Mart 2018
Cinderes'te Mezra ve Maristal Hatip köylerinde TSK ve ÖSO güçlerini karşılarında gören köylüler sevinçten ağladı, sarıldı, sokaklara çıkıp oynadı.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin desteğiyle Afrin'e doğru ilerleyen Özgür Suriye Ordusu, teröristleri bölgelerden arındırıyor. Cinderes'e üç koldan giren TSK ve ÖSÖ birlikleri Mezra ve Maristal Hatip köylerini dün teröristlerden tamamen temizledi.

Aylardır kurtarılmayı bekleyen köylüler, Mehmetçik ve ÖSO'yu sevgi seli ile karşıladı.

SEVİNÇ GÖZYAŞLARI DÖKTÜLER

Sevinç gözyaşı döken köylülerin kimileri askerlere sarıldı, kimileri sokaklara çıkıp oynadı.

Maristal Hatip köyündeki sığınaklar kameralara yansıdı. TSK ve ÖSO'nun ilerleyişi anbean görüntülendi.
http://medyaizlesen.net/cinderesli-koyluler-mehmetcik-i-gorunce
Irak'ta hastaneye giren bir sırtlan büyük korku yarattı. Leş yemesiyle bilinen sırtlan görevliler tarafından tehlike oluşturmadan dışarı çıkartıldı. Sırtlan biranda hastaneden içeri girdi morg kısmınd
Irak'ta hastaneye giren bir sırtlan büyük korku yarattı. Leş yemesiyle bilinen sırtlan görevliler tarafından tehlike oluşturmadan dışarı çıkartıldı. Sırtlan biranda hastaneden içeri girdi morg kısmında görevliler tarafından farkedildi korku dolu onlar o anda yaşandı, görevliler ellerinde sopalarla sırtlanı korkutup kaçırmak istdiler işte o anlar.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/sirtlan-hastanenin-morguna-girdi-bakin-neler-oldu
Reklamlar
Yılan bi kaç yumurtası direk mideye indirdi ve sonrasında sindiremediği için tekrar çıkardı! Yumurta kabuğunu midesinde eritemedği için sorun yaşayan yılan tekrardan yumurtaları tek tek ağzından çıkar
Yılan bi kaç yumurtası direk mideye indirdi ve sonrasında sindiremediği için tekrar çıkardı! Yumurta kabuğunu midesinde eritemedği için sorun yaşayan yılan tekrardan yumurtaları tek tek ağzından çıkardı, çıkartırken zorluk yaşayan yılanın bu görüntüsü sosyal medyada yayınladılar.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/yilanin-yumurtalari-karnindan-cikardigi-an-boyle-goruntulendi
Kanal D ekranlarında yayınlanan her hafta yer alan Arka Sokaklar dizisi 451. bölümünde Şehit Eren Bülbül'ün temsil edildiği sahneyi canlandırdılar, Sahne yürekleri dağladı. İzleyenler gözyaşlarını tut
Kanal D ekranlarında yayınlanan her hafta yer alan Arka Sokaklar dizisi 451. bölümünde Şehit Eren Bülbül'ün temsil edildiği sahneyi canlandırdılar, Sahne yürekleri dağladı. İzleyenler gözyaşlarını tutamadı , Şehit Eren Erdem unutulmadı unutulmayacaktır.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/arka-sokaklar-da-sehit-eren-bulbul-sahnesi-yurekleri-dagladi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın