Reklamlar

Cinderesli köylüler Mehmetçik'i görünce...

09 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Cinderesli köylüler Mehmetçik'i görünce...

09 Mart 2018
Cinderes'te Mezra ve Maristal Hatip köylerinde TSK ve ÖSO güçlerini karşılarında gören köylüler sevinçten ağladı, sarıldı, sokaklara çıkıp oynadı.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin desteğiyle Afrin'e doğru ilerleyen Özgür Suriye Ordusu, teröristleri bölgelerden arındırıyor. Cinderes'e üç koldan giren TSK ve ÖSÖ birlikleri Mezra ve Maristal Hatip köylerini dün teröristlerden tamamen temizledi.

Aylardır kurtarılmayı bekleyen köylüler, Mehmetçik ve ÖSO'yu sevgi seli ile karşıladı.

SEVİNÇ GÖZYAŞLARI DÖKTÜLER

Sevinç gözyaşı döken köylülerin kimileri askerlere sarıldı, kimileri sokaklara çıkıp oynadı.

Maristal Hatip köyündeki sığınaklar kameralara yansıdı. TSK ve ÖSO'nun ilerleyişi anbean görüntülendi.
http://medyaizlesen.net/cinderesli-koyluler-mehmetcik-i-gorunce
Koyunlarını ilginç bir yolla çağıran adamın taklidini yapan Mehmetçik kahkahaya boğdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler izlenme rekorları kırıyor. Bingöl köylerini gezen trt muhabiri bir çobana ra
Koyunlarını ilginç bir yolla çağıran adamın taklidini yapan Mehmetçik kahkahaya boğdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler izlenme rekorları kırıyor. Bingöl köylerini gezen trt muhabiri bir çobana rastlıyor. Çoban trt ekibinin geleceğini önceden öğrenmiş olmalı ki baya bir hazırlık yapmış. Ve Trt muhabirini karşısında görünce heyecanlanıyor. Ve o bir hayli komik olan koyunların çağırması diyaloğu yaşanıyor ve Askerimizde Bingöllü çobanı taklit etmiş gerçektende güzel olmuş buyrun hep beraber izleyelim !
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/koyunlari-cagiran-adamin-taklidiyle-gulme-krizine-soktu
Reklamlar
9 Yaşında çaldığı bağlama sosyal medyada yayınlandı! Bu yaşta bu şekil bağlama çalması yok artık dedirtti, Sanatçımızın adını vermiyoruz sizlerin bu sanatçının kim olduğunu bilmenizi istiyoruz, şuan ü
9 Yaşında çaldığı bağlama sosyal medyada yayınlandı! Bu yaşta bu şekil bağlama çalması yok artık dedirtti, Sanatçımızın adını vermiyoruz sizlerin bu sanatçının kim olduğunu bilmenizi istiyoruz, şuan ünlü bir sanatçı kendisi adamlığıyla sesiyle klipleriyle on numara biridir.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/9-yasinda-baglama-sov-yapiyor-sizce-bu-cocuk-kim-suan-unlu
Söylediği bozlak ve oyun havalarıyla tanınan Kırşehirli Tufan Altaş uyuşturucu ticareti şüphelisiyle yakalandı. Tufan Altaş çok kısa sürede geniş hayran kitlesine ulaşmış yeniden yorumladığı eserler b
Söylediği bozlak ve oyun havalarıyla tanınan Kırşehirli Tufan Altaş uyuşturucu ticareti şüphelisiyle yakalandı. Tufan Altaş çok kısa sürede geniş hayran kitlesine ulaşmış yeniden yorumladığı eserler beğeni toplamıştı.Ankara narkotik ekipleri gelen ihbar üzerine harekete geçti.Tufan Altaş'ında içinde bulunduğu jeep durduruldu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/unlu-sarkiciya-uyusturucu-kelepcesi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın