Reklamlar

Çin'den sipariş ettiği ürünü denerken kaşlarını kaybetti ve yaşadığı ŞOK!

01 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Çin'den sipariş ettiği ürünü denerken kaşlarını kaybetti ve yaşadığı ŞOK!

01 Mart 2018
İngiliz kadın Poppy Gasson internetten sipariş ettiği kaşlar için renklendiriciyi kullanıyordu. O anları da videoya kaydetmek isteyen Poppy birkaç saniye sonra şok içinde kaldı. Çünkü kaşlarına sürdüğü şeyi çok fazla bekletmişti. Çin'den sipariş ettiği şeyin kutusunu Çince bilmediği için okuyamayan kadın 30 dakika boyunca bekletme işlemini sürdürdü. Kaşlarını kaybettikten sonra dersini alan kadın kullanıcı yorumlarını okuduğunda ise sadece 5 dakika bekletmesi gerektiğini öğrendi. Ancak iş işten geçmişti..
İŞTE O ANLAR
http://medyaizlesen.net/cin-den-siparis-ettigi-urunu-denerken-kaslarini-kaybetti-ve-yasadigi-sok-1
Kolbastı kıvrak bir oyun ile kendine özgü hareketleriyle bilinmektedir. Ekip olarak oynandığında muhteşem bir görüntü eğlence vermektedir.Bu videoda yine teker teker sahneye gelip oynuyorlar bir ara m
Kolbastı kıvrak bir oyun ile kendine özgü hareketleriyle bilinmektedir. Ekip olarak oynandığında muhteşem bir görüntü eğlence vermektedir.Bu videoda yine teker teker sahneye gelip oynuyorlar bir ara mini etekli ablamız dayanamayıp sahnede coşmaya başlıyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/boyle-kolbasti-oynayanlari-gormediniz
Reklamlar
Nur Yerlitaş, dün akşam bir arkadaşının doğum günü partisinde sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Yayın sırasında söylediği skandal sözlere tepkiler bir anda çığ gibi büyüdü. Konuşma sırasında
Nur Yerlitaş, dün akşam bir arkadaşının doğum günü partisinde sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Yayın sırasında söylediği skandal sözlere tepkiler bir anda çığ gibi büyüdü. Konuşma sırasında ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı. Yerlitaş'a takipçileri, "Size yakışmadı yazık", "Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş" "Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?" ve "Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi" gibi yorumlarda bulundu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/nur-yerlitas-tan-canli-yayinda-skandal-sozler-sehitler-mehitler-aman-yeter
Oynadığı oyun ile herkesin beğenisini aldı.Köçeğe bile sanki oyun dersi vermiş gibi oldu.
Oynadığı oyun ile herkesin beğenisini aldı.Köçeğe bile sanki oyun dersi vermiş gibi oldu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kocege-bile-oynama-dersi-veren-cideli-ablamiz
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın