Foto Galeri
10 Mart 2018 ( 2367 izlenme )
Reklamlar

Bu kadar da olmaz !

Suudi Arabistan’ın güneydoğusundaki Taif kentinde bulunan bir hastanede çekilen görüntüler ülkede büyük sansasyon yarattı.
Yeni doğan bir bebeğin ensesini ve alnını elleriyle sıkıştıran bir hemşireyi yansıtan görüntüler, sosyal medyaya sızdı. Seslerin de yansıdığı videoda, hemşirenin meslektaşları, bu insanlık dışı uygulamaya müdahale etmek yerine arkada kıkır kıkır gülerken duyuluyor.

Hastane tarafından yapılan inceleme sonucu hemşirelerin bulunduğu ve derhal görevlerinden uzaklaştırıldıkları belirtildi.İngiliz Daily Star gazetesine yansıyan haberde, adı anılmayan hemşirelerin lisanslarının iptal edildiği ve herhangi bir hastanede bir daha görevlerini ifa edemeyecekleri vurgulandı.

Habere göre; görüntüler, bebeğin idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi gördüğü 10 günlük süre zarfında çekildi.

Bebeğin babası ise Suudi medyasına verdiği demeçte, görüntüler karşısında şoke olduklarını ve dehşete düştüklerini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kan donduran olay, Bir aile böyle yok oldu! Sarıklı, Sakallı polis memurunun ardından genelge Kamyonet 2 aracın üzerine uçtu, can pazarı yaşanıyor... Almanya'da bir Türk'ün aracına 'Döner' operasyonu