Reklamlar

Bu andan sonra yaşanacakları kimse tahmin etmiyordu! İki genç kız...

08 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Bu andan sonra yaşanacakları kimse tahmin etmiyordu! İki genç kız...

08 Mart 2018
Sultanbeyli'den son dakika haberi... Otomobil ile duvar arasında kalmaktan kıl payı kurtulan genç kızlardan biri bacağından yaralandı. Olayın bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, bacağından yaralanan genç kızı ambulansla hastaneye kaldırdı
Sultanbeyli'de sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil, kaldırımda yürüyen iki genç kıza çarptı. Otomobil ile duvar arasında kalmaktan son anda kurtulan genç kızlardan biri, bacağından yaralandı.

DHA'nnı haberine göre güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kaza Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi'nde önceki akşam saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Adı öğrenilemeyen 55-60 yaşlarındaki sürücü, park halinde olan otomobiliyle hareket etti. Sürücü, karşı yöne geçerek sokağa girmek istedi. Bu sırada gelen minibüse çarpmamak için kaçarken otomobilin kontrolünün kaybetti.

KIL PAYI KURTULDULAR

Otomobil önce bulunduğu yöndeki kaldırıma, ardından karşı yöndeki kaldırıma çıktı. Otomobil kaldırımda yürüyen iki genç kıza çarptı. Otomobil ile duvar arasında kalmaktan kıl payı kurtulan genç kızlardan biri bacağından yaralandı. Olayın bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, bacağından yaralanan genç kızı ambulansla hastaneye kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, sürücüyü ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.
HABERTURK
http://medyaizlesen.net/bu-andan-sonra-yasanacaklari-kimse-tahmin-etmiyordu-iki-genc-kiz
Meksika Ligi'nde oynanan Atlas-Tigres karşılaşmasında Oscar Ustari talihsiz bir kaza yaşadı. Atlas'ın kale bekçisinin acı dolu anlarını diğer oyuncular hayretler içerisinde izledi. Acılar içinde bağır
Meksika Ligi'nde oynanan Atlas-Tigres karşılaşmasında Oscar Ustari talihsiz bir kaza yaşadı. Atlas'ın kale bekçisinin acı dolu anlarını diğer oyuncular hayretler içerisinde izledi. Acılar içinde bağıran kaleci sağ dışındaki sağlık ekiplerini çağırıyor arkadaşları ise üzüntüleri gözden kaçmadı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/kaleci-oscar-ustari-nin-diz-kapaginin-ciktigi-an
Reklamlar
Bir semt pazarında muz satan bir satıcı, eşine az rastlanır pazarlama yöntemiyle görenleri kahkahaya boğuyor. Bir müziğe ait olan parçayı ağzıyla farklı bir şekilde çıkarması herkesi gülümsetti, gören
Bir semt pazarında muz satan bir satıcı, eşine az rastlanır pazarlama yöntemiyle görenleri kahkahaya boğuyor. Bir müziğe ait olan parçayı ağzıyla farklı bir şekilde çıkarması herkesi gülümsetti, görenler hayretle izledi.O anları bir kişi kamera ile kaydetti sosyal medyada paylaştı beğeni topluyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/pazarda-muz-saticisinin-hayran-birakan-satis-teknigi
Günümüzde hırsızlar hergeçen gün çoğalıyor ve maddi manevi zarara uğratıyor, Bu yöntem ile aracın kapı kolu arasına bozuk para koyuyor ve araç sahibi aracını kitleme yaptığında bozuk para koyduğu kapı
Günümüzde hırsızlar hergeçen gün çoğalıyor ve maddi manevi zarara uğratıyor, Bu yöntem ile aracın kapı kolu arasına bozuk para koyuyor ve araç sahibi aracını kitleme yaptığında bozuk para koyduğu kapı kitlenmiyor ve araç sahibi gittiğinde hırsızlığı gerçekleştiriyor, LÜTFEN ARAÇLARIMIZI KİTLERKEN DAHA DİKKATLİ OLALIM.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/otomobil-hirsizlarinin-akil-almaz-yontemi-buymus
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın