Reklamlar

Başkent'in yüksek kesimlerine kar yağdı! İşte O Görüntüler.

28 Şubat 2018
Reklamlar
Reklamlar

Başkent'in yüksek kesimlerine kar yağdı! İşte O Görüntüler.

28 Şubat 2018
Ankaralıların hasret kaldığı kar yağışı gerçekleşti. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı, şehrin yüksek kesimlerini beyaz örtüyle kapladı.
Aylardır Ankara'ya kar yağmasını bekleyen vatandaşlar bugün gece saatlerine doğru yüksek kesimlerde kar kendini gösterdi.
O anlar kameraya böyle kaydedildi.
http://medyaizlesen.net/baskent-in-yuksek-kesimlerine-kar-yagdi-iste-o-goruntuler
Kadınlar çok konuşması erkeklerden daha çok konuşması günümüzde herkes tarafından bilinmektedir.Bu videoda ise günümüzde bayanların çok konuşmasından dolayı hazırlanmıştır.Koca öyle bıkmışki karısında
Kadınlar çok konuşması erkeklerden daha çok konuşması günümüzde herkes tarafından bilinmektedir.Bu videoda ise günümüzde bayanların çok konuşmasından dolayı hazırlanmıştır.Koca öyle bıkmışki karısından aracın bagajına koymuş eşini öyle yola devam ediyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/lutfen-bayanlar-izlemesin-bize-kizabilirler-belki
Reklamlar
Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangının ardından, cep telefonunu içeride unutan bir kadın işçi
Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangında yaşananlar kameraya böyle yansıdı.Çin'in Zheiang bölgesinde bir iş yerinde çıkan yangının ardından, cep telefonunu içeride unutan bir kadın işçi içeri koşup telefonunu almak istiyor. Telefonu aldı mı alamadı mı bilinmez ama, biraz zaman sonra tamamen alevlerle sarılı bir şekilde dışarı koşan kadın yangın söndürme tüpleri yardımıyla söndürülüyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/yanan-binadan-alevler-icinde-cikan-kadin-herkesi-soke-etti
Diriliş Ertuğrul yine ekranlara kilitlemeyi başardı, Bamsı Alp ve Turgut Bey hanımlarını kurtarmayı başarmış obaya getirmişlerdi. Ertuğrul Bey Sultana karşı yapılan bu tuzağı bozmak için Sultanı kurta
Diriliş Ertuğrul yine ekranlara kilitlemeyi başardı, Bamsı Alp ve Turgut Bey hanımlarını kurtarmayı başarmış obaya getirmişlerdi. Ertuğrul Bey Sultana karşı yapılan bu tuzağı bozmak için Sultanı kurtarmak için çaba sarf edecektiki, Sultan Sadettin Köpeğin tuzağına düşüp Ertuğrul Beyi temkil edip yanına getirilmesini istedi, Sadettin köpek Ertuğrulu öldürdüp tekrar yerine geçmek için uğraşıyordu, Ertuğrul bu tuzağa düşmedi ve Sadettin Köpeğin tuzağını yenip adamlarını öldürdü. Sultana bir bir yapılan tuzakları anlattı ancak Sultan zehirlendi ve Ertuğrul çıkmaza girdi. Bakalım gelecek bölümde neler olacak.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-109-bolum-fragmani-yayinlandi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın