Reklamlar

Başkent'in yüksek kesimlerine kar yağdı! İşte O Görüntüler.

28 Şubat 2018
Reklamlar
Reklamlar

Başkent'in yüksek kesimlerine kar yağdı! İşte O Görüntüler.

28 Şubat 2018
Ankaralıların hasret kaldığı kar yağışı gerçekleşti. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı, şehrin yüksek kesimlerini beyaz örtüyle kapladı.
Aylardır Ankara'ya kar yağmasını bekleyen vatandaşlar bugün gece saatlerine doğru yüksek kesimlerde kar kendini gösterdi.
O anlar kameraya böyle kaydedildi.
http://medyaizlesen.net/baskent-in-yuksek-kesimlerine-kar-yagdi-iste-o-goruntuler
BMW M5'le Mitsubishi Delica arasındaki halat yarışı sırasında aracını geri viteste unutan dalgın şoför, 200 bin liralık BMW M5'i mahvediyor. İki araç arasında kıyasıya bir çekişme yaşatmak için halat
BMW M5'le Mitsubishi Delica arasındaki halat yarışı sırasında aracını geri viteste unutan dalgın şoför, 200 bin liralık BMW M5'i mahvediyor. İki araç arasında kıyasıya bir çekişme yaşatmak için halat bağladılar kim daha güçlü performansı ile ancak istediklerini yapamadan bakın ne yaşandı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/aracini-geri-viteste-unutunca-bmw-m5-e-bakin-ne-oldu
Reklamlar
Diriliş Ertuğrul herzamanki gibi bu bölümüyle herkesi ekrana kilitledi.Ertuğrul'un annesi Hayme anne ise herkesi üzdü ancak tekrar sağlığına kavuştu. Sonrasında Aresin tuzağını bertaraf eden Ertuğrul
Diriliş Ertuğrul herzamanki gibi bu bölümüyle herkesi ekrana kilitledi.Ertuğrul'un annesi Hayme anne ise herkesi üzdü ancak tekrar sağlığına kavuştu. Sonrasında Aresin tuzağını bertaraf eden Ertuğrul Aresi zindana gönderiyor bilgi almak peşinde.Sultan Alaattin tuzak kuran Sadettin Köpek ise yaptığı tuzak ile kendini aklamaya çalıştı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/dirilis-ertugrul-106-bolum-fragmani-yayinlandi

Daha 17 Yaşında...

25 Aralık 2017
Önce bebeğini sattı, sonra tehdit etti Adana'da bebeğini 6 bin liraya sattığı iddia edilen 17 yaşındaki genç kızın, bir süre sonra çocuğunu geri almak için aileyi tehdit ettiği ortaya çıktı. Edinilen
Önce bebeğini sattı, sonra tehdit etti Adana'da bebeğini 6 bin liraya sattığı iddia edilen 17 yaşındaki genç kızın, bir süre sonra çocuğunu geri almak için aileyi tehdit ettiği ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Narlıca Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, B.Ö. (17) bir süre önce çalışmak için Antalya'ya gitti. Burada çalışırken aşık olduğu kişiyle birliktelik yaşayan B.Ö. Antalya'dan memleketi Adana'ya tekrar döndü. B.Ö. geldikten bir süre sonra hamile olduğunu öğrenince, erkek arkadaşına ulaştı. Ancak B.Ö.'nün arkadaşı bebeği kabul etmedi. Bunun üzerine B.Ö. mahallede çocukları olmayan 14 yıllık evli Mustafa ve Zehra D. çiftinin yanına giderek hamile olduğunu, çocuğunu 6 bin lira karşılığında satabileceğini söyledi. Aile bu teklifi kabul etti. B.Ö. hamileliğinin son iki ayını bu ailenin yanında geçirdi. Doğum yaptıktan sonra da aile bebeği Umut Hasan ismiyle kendi üzerine yazdırdı. Bir belediyede temizlik görevlisi olarak çalışan Mustafa D. genç kıza istediği paradan sadece 500 lira verebildi. Aile mahalledeki komşularına da çocuğu sevgi evlerinden alarak evlat edindiklerini söyledi. Ancak aradan 3 ay geçtikten sonra çocuğu geri almak isteyen B.Ö., aileyi tehdit etmeye başladı. Bunun üzerine Mustafa D. tehditlerden bıkıp Denizli Polis Merkezine giderek olayı anlattı. Mustafa D.'nin ifadesi üzerine B.Ö. annesi Naide Y., Mustafa D., eşi Zehra D. gözaltına alındı. Zanlılar, "bebeğin soy bağını değiştirmek" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Zanlılar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bebeğini satan anne kız yetiştirme yurduna, bebeği ise sevgi evlerine yerleştirildi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/daha-17-yasinda
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın