Alişan Kapaklıkaya'nın ölen kızına yazdığı mektup herkesi gözyaşlarına boğdu!

8106 izlenme19 Şubat 2018
Reklamlar
Anlattığı 'Siyah pantolon' hikayesi ile sosyal medyayı kasıp kavuran Alişan Kapaklıkaya, bu kez kanserden kaybettiği kızına yazdığı duygu dolu mektupla gündeme geldi.Konuk olduğu TRT Diyanet ekranlarında anlattığı 'Siyah pantolon' hikayesi ile izleyenleri ağlatan Alişan Kapaklıkaya, şimdi de kanserden kaybettiği kızına yazdığı mektupla gündeme geldi.

ZAHİDE YETİŞ'E KONUK OLDU

Show TV ekranlarında Zahide Yetiş'e konuk olan Alişan Kapaklıkaya'nın geçtiğimiz aylarda kanserden kaybettiği kızına yazdığı mektubu okundu.
HERKESİ AĞLATTI
Zahide Yetiş'in okuduğu duygu dolu mektup hem stüdyoda bulunanları hem de ekran karşısında olanları ağlattı.

Zahide Yetiş, mektubu okuduktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı;

Alişan KAPAKLIKAYA kimdir?
1962 yılında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde doğan Kapaklıkaya, 1985 yılında Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu. 1987-92 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptı. 1985-2000 yılları arasında Adana’da bazı liselerde öğretmenlik yaptı. Evli olan Alişan Kapaklıkaya’nın kanser tedavisi gören bir kızı vardır.
İŞTE O VİDEO ⬇⬇⬇

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Haciz memurlarını elde silah yarı çıplak kovaladı! Oğlunu kaybeden Mesut Yılmaz'ın en zor hitabı, duygu dolu anlar Canlı yayına bağlanan kadın: Kocam bana ahlaksız teklifte bulundu. Yazıklar Olsun! Yumurtayı Kırdıkca Civciv Çıktı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Amanınnn koşun koşun bu gelin ne diyo böyle gızlar!