Reklamlar

Akılalmaz Olay! Kadın kocasını sevgilisiyle yatakta yakaladı bakın ne yaptı!

31 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Akılalmaz Olay! Kadın kocasını sevgilisiyle yatakta yakaladı bakın ne yaptı!

31 Mart 2018
Vietnam'da kaydedilen ve sosyal medyada bu görüntü hayrete düşürdü.
Vietnam'da çekildiği belirtilen görüntüler inanılmaz bir olayı gösteriyor. Kocasından şüphelenen kadın, bunu öğrenmek için durumun peşinden gidiyor ve o anları yayınlıyor.

Sosyal medyada da yayılan görüntülerde kocasını yatakta basan kadın şüphesinde haklı olduğunu gözler önüne seriyor. Neresi olduğu belirtilmese de hazırlıklı bir şekilde yatak odasına giren öfkeli kadın, o anlarda yaşanan her şeyin de bir arkadaşı tarafından videoya alınmasını sağlıyor.

Kocası ve kocasının sevgilisi bir anda neye uğradığını şaşırırken orada kavga başlıyor. Öfkeli karısını sevgilisinin elinden almaya çalışan adama da, kadının yanındaki kişiler engel oluyor.
İşte o olay görüntü ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/akilalmaz-olay-kadin-kocasini-sevgilisiyle-yatakta-yakaladi-bakin-ne-yapti
Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti. Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş'ın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu. Nuray Hafiftaş geçtiğimiz yıl kalın bağırsak ameliyatı olmuştu. Bu ameliyatı sonrasın
Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti. Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş'ın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu. Nuray Hafiftaş geçtiğimiz yıl kalın bağırsak ameliyatı olmuştu. Bu ameliyatı sonrasında karaciğere sıçrayan kanser ile ilgili olarak bir senedir tedavi görüyordu. Nuray Hafiftaş, bugün bu savaşını kaybetti ve yaşamını yitirdi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/sanatci-nuray-hafiftas-olmeden-onceki-son-sozleri
Reklamlar
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edecek olan Melih Gökçek hakkında 'Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?' ifadesini kullandı.Cübbeli Ahmet hoca,
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edecek olan Melih Gökçek hakkında 'Bir beddua etmiştim, hatırladınız mı?' ifadesini kullandı.Cübbeli Ahmet hoca, Melih Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV'ye Mehmet Okuyan'ın çıkarıldığını, bu yüzden Gökçek'e beddua ettiğini hatırlattı ve "Mevla belanı verir" ifadesini kullandı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/cubbeli-ahmet-hoca-melih-gokcek-icin-bakin-neler-demisti
Yine bir evlendirme programı herbirini birbirinden bozuk programlar , programa katılanlarımı yoksa stüdyoda alkış tutanlarmı hepsi birer filmin içindeler , bu sefer talip olan erkek istediği kriter el
Yine bir evlendirme programı herbirini birbirinden bozuk programlar , programa katılanlarımı yoksa stüdyoda alkış tutanlarmı hepsi birer filmin içindeler , bu sefer talip olan erkek istediği kriter elleşmeyen bir kız arıyor , seyirciler sunucu gelin adayı yıkılıyor.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ellesmeyen-bir-kiz-istiyorum
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın