Reklamlar

Akılalmaz Olay! Kadın kocasını sevgilisiyle yatakta yakaladı bakın ne yaptı!

31 Mart 2018
Reklamlar
Reklamlar

Akılalmaz Olay! Kadın kocasını sevgilisiyle yatakta yakaladı bakın ne yaptı!

31 Mart 2018
Vietnam'da kaydedilen ve sosyal medyada bu görüntü hayrete düşürdü.
Vietnam'da çekildiği belirtilen görüntüler inanılmaz bir olayı gösteriyor. Kocasından şüphelenen kadın, bunu öğrenmek için durumun peşinden gidiyor ve o anları yayınlıyor.

Sosyal medyada da yayılan görüntülerde kocasını yatakta basan kadın şüphesinde haklı olduğunu gözler önüne seriyor. Neresi olduğu belirtilmese de hazırlıklı bir şekilde yatak odasına giren öfkeli kadın, o anlarda yaşanan her şeyin de bir arkadaşı tarafından videoya alınmasını sağlıyor.

Kocası ve kocasının sevgilisi bir anda neye uğradığını şaşırırken orada kavga başlıyor. Öfkeli karısını sevgilisinin elinden almaya çalışan adama da, kadının yanındaki kişiler engel oluyor.
İşte o olay görüntü ⬇⬇⬇
http://medyaizlesen.net/akilalmaz-olay-kadin-kocasini-sevgilisiyle-yatakta-yakaladi-bakin-ne-yapti
Faslı bir kadın ilk çocuğuna hamile kalmış ve yerel bir hastanede sezaryen olarak doğurmayı planlandı. Ancak doğum sırasında başka bir kadının öldüğünü gördükten sonra hastaneden kaçtı. 46 yıldan sonr
Faslı bir kadın ilk çocuğuna hamile kalmış ve yerel bir hastanede sezaryen olarak doğurmayı planlandı. Ancak doğum sırasında başka bir kadının öldüğünü gördükten sonra hastaneden kaçtı. 46 yıldan sonra da aniden sancısı geri döndü. Daha sonra, ultrasonda tanımlanamayan büyük bir kitle ortaya çıktı ve daha sonra MR taraması ile doğmamış bebeği olarak belirlendi. Daha sonra taş bebek olarak doğurdu.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/46-yil-boyunca-karninda-tasidigi-bebegi-doguran-kadin
Reklamlar
Ünlü İngiliz şarkıcı, aktris, jüri üyesi ve sunucu Amanda Holden, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile eşinin doğum gününü kutladı. Herkes artık ne yapacağını şaşırmış durumda :) Ünlü şarkıcı
Ünlü İngiliz şarkıcı, aktris, jüri üyesi ve sunucu Amanda Holden, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile eşinin doğum gününü kutladı. Herkes artık ne yapacağını şaşırmış durumda :) Ünlü şarkıcı yaptığı paylaştığı bu doğum günü mesajı ile sosyal medyada baya bi konuşulacak gibi.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/esine-dogum-gunu-mesajini-boyle-gonderdi-1
Rusya'da yeni doğan çocuklarını güçlendirmek isteyen anneler, soğuk havada bikinilerini giyip bebekleriyle dışarıya çıktı. SOĞUKTAN AĞLADILAR Sıcaklığın sıfırın altına düşmesine rağmen bebeklerini dış
Rusya'da yeni doğan çocuklarını güçlendirmek isteyen anneler, soğuk havada bikinilerini giyip bebekleriyle dışarıya çıktı. SOĞUKTAN AĞLADILAR Sıcaklığın sıfırın altına düşmesine rağmen bebeklerini dışarıya çıkaran Rus anneler, bebekleri buz gibi suyla yıkadı. Bazı bebekler soğuk havaya dayanamayarak gözyaşları döktü. O anlarda kameralar da kayıttaydı.
Devamını Oku
http://medyaizlesen.net/ruslar-bebeklerini-buz-gibi-havada-yikadigi-goruntuler-sosyal-medyada-paylastilar-1
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın